منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آموزش
اخبار
اطلاعیه ها
برنامه کلاسی
جستجو
خدمات دانشجویی
دانشجویان برتر
سامانه رسیدگی به درخواست ها
فارغ التحصیلان
فرهنگی و اجتماعی
متون عمومي
متون عمومي
منو
وب سايت ها
ورود كاربران
همایش ها
هیات علمی
ورود
آموزش
 
اعلام جزئیات نحوه تحصیل همزمان دانشجویان در یک رشته دیگر در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور/ مهلت ثبت نام تا 30 آذرماهاعلام جزئیات نحوه تحصیل همزمان دانشجویان در یک رشته دیگر در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور/ مهلت ثبت نام تا 30 آذرماه

دانشجویان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تا 30 آذرماه سال جاری فرصت دارند برای تحصیل همزمان در یک رشته دیگر در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور ثبت نام نمایند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، طبق اعلام معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی، پذیرش دانشجو در رشته دوم بدون نیاز به آزمون ورودی و بر اساس سوابق تحصیلی است و ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور( صرفا براساس سوابق تحصیلی ) به نشانی :www.sanjesh.org انجام می شود. 91

شورای دانشگاه و فراهم نمودن /12/ باسلام در راستای تبیین ماده 11 آیین نامه آموزشی مصوب 20

شرایط تحصیل همزمان برای دانشجویانی که آمادگی و توانائی تحصیل در دو رشته تحصیلی را دارند؛

دستورالعمل ذیل جهت اقدام حضورتان اعلام می گردد

:

الف

- شرایط تحصیل:

-1

-2

مجاز می باشد

دانشجویان متقاضی فقط می توانند در مقطع کارشناسی در رشته دوم تحصیل نمایند.پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری، پذیرش براساس سوابق تحصیلی و فراگیر دانشگاه پیام نور.

تبصره

نمایند

-3

-4

براساس معافیت تحصیلی صادر شده در رشته

21 /

90/1/28 (

-5

درخواست دانشگاه قبولی دوم با نامه اداری رسمی ارسال و تقاضای اعلام وصول نماید

: دانشجویان برای ثبت نام در رشته دوم باید ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور را کسب.شهریه پذیرش در رشته دوم مطابق شهریه دوره های نوبت دوم (فراگیر) خواهد بود.دانشجویان پسر که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند می توانند، تحصیلات در رشته دوم را/ دانشگاه اول ادامه دهند .د مورخ / شرایط و ضوابط تحصیل دانشجویان مشمول مطابق دستورالعمل شماره 3065نامه در بخش سایر اطلاعات پیوست می باشد )دانشگاه اول (محل قبولی در رشته اول ) می بایست مدارک برابر اصل شده دانشجو را بر حسب.

اهم مدارک به شرح ذیل می باشد

-1

:گواهی دوره متوسطه و پیش دانشگاهی

-2

ریزنمرات دوره متوسطه و پیش دانشگاهی

-3

مدرک مشخص کننده نظام وظیفه

-4

کارنامه کلی دروس گذرانده در رشته / دانشگاه اول

-6

آزمون دانشگاه موافقت کتبی سازمان یا موسسه بورس کننده را اخذ نمایند

-7

-8

همزمان در یک رشته کارشناسی تحصیل نمایند

-9

بالاتر را خواهد داشت

دانشجویانی که به دستگاههای خاص تعهد دارند یا بورس می باشند می بایست قبل از ثبت نام در.سایر مقررات تحصیلی مطابق آئین نامه آموزشی دانشگاه خواهد بود.دانشجویان کارشناسی ارشد که از معافیت تحصیلی استفاده نمی نمایند نیز می توانند به صورت.مدارک دانش آموختگی همانند سایر مدارک دانشگاه رسمی بوده و امکان ادامه تحصیل در مقاطع.

ب

- شرایط آموزشی و علمی

-1

می باشد

-2

می گردد

دروس عمومی گذرانده شده در رشته اول در پایان دوره تحصیلی برای رشته دوم قابل معادلسازی.دروس غیرعمومی گذرانده شده در رشته اول در پایان هر سال تحصیلی در رشته دوم معادلسازی.

تذکر مهم

-3

امتحانی نداشته باشند

: رعایت مقررات معادلسازی مطابق آیین نامه آموزشی برای تطبیق دروس الزامی است.دانشجویان تحصیل همزمان باید در هنگام انتخاب واحد به تاریخ امتحانات توجه نموده تا تداخل.

دستورالعمل تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی

در مقطع کارشناسی

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر