دانشگاه پیام نور واحد اقلید
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آموزش
اخبار
اطلاعیه ها
برنامه کلاسی
جستجو
خدمات دانشجویی
دانشجویان برتر
فارغ التحصیلان
فرهنگی و اجتماعی
متون عمومي
متون عمومي
منو
وب سايت ها
ورود كاربران
همایش ها
هیات علمی
ورود كاربران
اخبار
يكشنبه 28 خرداد 1396 ثبت نام ترم تابستان96 ثبت نام ترم تابستان96
 
 دستورالعمل ثبت نام دوره تابستانی سال تحصیلی 96-95 به شرح ذیل حضورتان اعلام می گردد.
- درخواست مهمان شدن دانشجو و تایید آن توسط مرکز / واحد مبداء و مقصد از تاریخ 1/04/96 لغایت 12/04/96 می باشد.
- انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 8/04/96 لغایت 14/04/96 از طریق سیستم جامع خدمات آموزشی و مطابق برنامه زمان بندی شده برای دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد انجام می پذیرد.
- مهلت پرداخت شهریه تا تاریخ 05/05/96 می باشد.
- دروس قابل ارائه در دوره تابستان حداکثر 8 واحد به شرح ذیل اعلام می گردد:
      7-1- دروس نیمسالهای 6، 7، 8 و 9 کلیه رشته های مقطع کارشناسی پیوسته به ‌غیر از دروس بدون منبع و دارای واحد عملی و بدون تاریخ امتحان.
    7-2- انتخاب دروس با کد مشترک دارای تاریخ امتحان، برای رشته هایی که این دروس در ترم های پایین تر قرار دارد بلامانع است.
       7-3- دروس نیمسالهای 4 و5 و دروس جبرانی کلیه رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته به‌ غیر از دروس بدون منبع ، دارای واحد عملی و بدون تاریخ امتحان.
     7-4- رشته های کارشناسی ارشد : دروس دوره دانشپذیری و دروس جبرانی(دروسی که درلیست برنامه ترمی برای دانشجویان با رشته های کارشناسی همنام و غیرهمنام ارائه شده است) به غیر از دروس بدون منبع ، دارای واحد عملی و بدون تاریخ امتحان.
یادآوری: دانشجویان الکترونیکی مقطع کارشناسی ارشد همانند سایر دانشجویان         می توانند نسبت به انتخاب واحد تابستانی اقدام نمایند.
     7-5- ارائه پایان نامه (پایان نامه ادامه دار) مقطع کارشناسی ارشد مشروط بر اینکه دانشجو در نیمسال های قبل درس پایان نامه را اخذ و در دوره تابستان از پایان نامه خود دفاع نماید.
   7-6- کلیه دروس عمومی (به استثناء دروس عمومی گروه معارف اسلامی و درس دانش خانواده).
 7-7- ارائه دروس تربیت بدنی ، ورزش 1 ، دروس تربیت بدنی ویژه و ورزش ویژه برای دانشجویان دارای شرایط خاص مطابق مقررات (درصورت وجود امکانات در مراکز و واحدهای مجری).
    7-8 - دروس کارآموزی ، کارورزی و پروژه برای دانشجویان سال آخر رشته های فنی و مهندسی که قابل ارائه در دوره تابستان می باشد.
     7-9 - درس حفظ جزء 30 ام قرآن کریم در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد       (     7-10- چهار واحد دروس عمومی گروه معارف اسلامی در قالب طرح ضیافت اندیشه در واحدهای دوره تابستان 96-95 ثبت می شود. (لازم است پس از ارائه گواهی از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مبنی بر گذراندن دروس ضیافت اندیشه، کاربر ارشد مرکز نسبت به ثبت آن از طریق پردازش اصلاح نمره و درس اقدام نماید).
 7-10-1 : دانشجویانی که در طرح ضیافت اندیشه شرکت می نمایند حداکثر 4 واحد دروس غیر معارفی می‌توانند اخذ کنند. ضمناً حداکثر واحد انتخابی دانشجویان در دوره تابستان با احتساب دروس طرح ضیافت اندیشه 8 واحد خواهد بود.
 7-10-2 : دانشجویان در طول دوره تحصیل حداکثر دو بار مجاز به شرکت در طرح ضیافت اندیشه می باشند.
7-10-3:
7-10-4: براساس مصوبه هیات رئیسه مورخ 31/3/95 دانشجویان دانشگاه برای تایید و محاسبه واحد های گذرانده شده در این دوره باید مبلغ شهریه کامل (ثابت ومتغیر مصوب دوره تابستانی ) به تعداد واحد ها را پرداخت نمایند.
8- تمامی دروس در دوره تابستان بجز دروس بندهای 7-5 و 7-7 و 7 -8 بصورت خودخوان می باشد.
9- دانشجویانی که واجد شرایط معرفی به استاد می باشند(به استثناء دروس عملی) می‌توانند دروس مورد نظر را از طریق نمایند
10- دوره تابستانی در مراکز برون مرزی دانشگاه ارائه نمی شود.
11- دانشجویانی که فقط با 8 واحد غیر عملی دانش آموخته می شوند ،در صورت عدم ارائه دروس در دانشگاه می توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری به صورت مهمان اخذ و بگذرانند.لازم است کارشناسان قبل از موافقت، نسبت به بررسی دروس و اطمینان از واحد های باقی مانده دقت لازم را به عمل آورند.
12- رعایت پیش نیاز دروس الزامی می باشد.
13- حذف و اضافه دروس در دوره تابستانی امکانپذیر نمی باشد.
14- تاریخ دریافت کارت آزمون 26/05/96 لغایت 04/06/96 از طریق سامانه آموزشی گلستان امکانپذیر می باشد.
 15- برگزاری امتحانات از تاریخ 28/05/96 لغایت 04/06/96 می باشد و آزمونها در سه نوبت با ساعتهای   8 تا 10 ،10:30 تا 12:30 ، 13:30 تا 14:30 برگزار می‌شود.درخاتمه امید است دانشجویان و همکاران آموزش با رعایت دقیق مفاد دستورالعمل فوق‌الذکر دوره تابستانی موفقی را بگذرانند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما