منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آموزش
اخبار
اطلاعیه ها
برنامه کلاسی
جستجو
خدمات دانشجویی
دانشجویان برتر
سامانه رسیدگی به درخواست ها
فارغ التحصیلان
فرهنگی و اجتماعی
متون عمومي
متون عمومي
منو
وب سايت ها
ورود كاربران
همایش ها
هیات علمی
ورود
آموزش
 
نحوه آزمونهای پایان ترم دانشجویان
 : کلیه آزمونهای پایان ترم دانشجویان   به صورت مجازی از طریق سایت کلاسی به آدرس http://vc.farspnu.ac.ir در تاریخ  اعلام شده (طبق گزارش 423قابل اخذ  از طریق سایت گلستان دانشجو  ) می باشد. لطفا ساعت آزمون را از طریق ورود به سایت فوق از قسمت آزمون هر درس مشاهده نمایید آزمون در سامانه فوق بعد از ثبت استاد در سامانه حداکثر یک روز قبل از آزمون قابل مشاهده هست  .
لطفا حتما راس ساعت اعلام شده در سامانه وارد آزمون شوید تا با کمبود وقت مواجه نگردید . همچنین در زمان آزمون حتما از وجود گوشی دارای شارژ و بسته اینترنت کافی اطمینان داشته باشید و در محلی باشید که اینترنت قطع نشود زیرا به دلیل قطعی برق یا اینترنت دانشجو آزمون مجدد میسر نمی باشد  .
برای دروسی که دارای واحد عملی هست حضور دانشجو در کلاس اجباری بوده و جهت درس عملی حتما باید طبق نظر استاد مربوطه کارعملی خود را در موعد مقرر ارائه دهد .

نحوه محاسبه نمرات دانشجو : بارم نمره میان ترم 8 و پایان ترم 12  می باشد پس از ثبت نمره دانشجو در سامانه گلستان سیستم یک بار نمره پایان ترم بر مبنای 12  را در 10 ششم ضرب می کند یک بار نمره پایان ترم بر مبنای 12  را با میان ترم بر مبنای 8  جمع می کند هر نمره که بیشتر شد آن نمره ثبت سیستم گلستان می شود .
پرداخت بدهی شهریه قبل از شروع آزمون میان ترم : برای اساتید در سامانه گلستان  فقط لیست دانشجویانی که کل بدهی شهریه را پرداخت کرده اند نمایش داده شده و دانشجویان بدهکار قابل مشاهده نمی باشد بنابر این اساتید نمی توانند برای دانشجویان بدهکار نمره ای ثبت کنند (عواقب عدم ثبت نمره دانشجویان بدهکار به عهده خود دانشجو می باشد پس حتما تا اول آذر ماه1400 کل بدهی شهریه خود را تسویه نمایید )
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر